Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Na co se mě muži často ptají?:Dokud dýchám, doufám.

Na co se mě muži často ptají?

A jak jim odpovídám.
Q: Baví Tě to?
A: Jak kdy. Rozhodně nechodím otrávená domů. Když je práce málo a peněz je pozkrovnu, říkám si, že alespoň nejsem utahaná zadara. A když se den vydaří, jsem sice utahaná, ale v balíku.

Q: Baví Tě to se mnou?
A: Jasně, že baví. Jsi unikát a individuum. I když se sem tam najde pitomec, který buší a buší, a je to nuda. Ale dá se to přežít a pobavit se i tak. S Tebou je to jiné, než s ostatními. Ne proto, že jsi hezký nebo bohatý, ale proto, že se s Tebou dá popovídat a umíš si hrát. A necháš mě, abych si hrála já. Je to podle mého scénáře. A to je moc fajn. To se cítím bezpečně. A s každým klientem se dá povídat na společné téma. Je pravda, že někdy se téma nenajde, ale to nevadí, protože pak Ti budu povídat o tom, co se zrovna děje v mým životě. A nebo Ti namasíruju záda a posloucháme u toho radio a je nám fajn i potichu.

Q: Kolik chlapů máš denně?
A: Tak, různě. Někdy 2, někdy 5, někdy nikoho. Mám limit. 3 hodinovky nebo 5 půlhodinek. V každém případě více, jak 4 hodiny denně celkem s klienty na pokoji nejsem. To už mě to potom vážně nabaví. A to se na to raději vyprdnu, a jdu domů. Asi to zní divně, ale dá se docela lehce přetáhnout hranice, a to mi pak práce začne být otravná, až odporná.

Q: Kolik vyděláš měsíčně?
A: Záleží na měsíci, v kterém se nacházíme. U mě konkrétně v hrubým se měsíční výdělek pohybuje v rozmezí 35-70.000,-Kč. Čistého po zaplacení nájmu, reklamy a prostředků k práci asi 25-60.000,-. Je to počítáno při 8hodinách/denně, 20 dní v měsíci. V každém případě takto to nemá každá slečna. Některá má méně, jiná více.

Q: Co na to říká manžel? Ví to?
A: Ví. Ale nevěděl. Prasklo to, když jsem si otevřela "vlastní" privát v podstatě hned vedle ve vchodě. Hledal v inzerátech, až mě našel. Ale tušil to už dýl. No, byl kolem toho rámus. On se zlobil, protože jsem mu to neřekla. Musela jsem mu všechno vysvětlit, jak to chodí, proč to dělám, a ujišťoval se, že ho miluju. Někdy až velmi hystericky, ale já se mu nedivím. Řekla jsem, že buď to se s tím prostě smíří, nebo ať jde. A já mu musela slíbit, že už mu lhát nebudu.

Q: Jak tuhle práci snášíš?
A: Jo, jo. Zezačátku to bylo hodně náročný. Hlavně v Německu. To se na mě stály fronty. Nekecám! 12-15 chlapů denně. Ale to byl fofr. Od 10 do 22h. Ráno mě budili bombou hozenou k hlavě. A to ještě těžko. Domů jsem jezdila jednou za 14 dní. Na týden, na 3 dny. Podle střídání holek. Bylo to hodně těžké. Snažila jsem se najít si pozitivní přístup k chlapům. Stejně jsem toho musela po půl roce nechat, nebo bych se zbláznila. 3 měsíce jsem poctivě pracovala, byla sedřená jako v Německu, ale jelikož jsem brala za měsíc to, co v Německu za den, odjela jsem do Prahy. Penízky byli, tak jsem pracovala nějakou dobu na privátě pod někým, abych zjistila co a jak. No a teď jsem, kde jsem.

Q: A co dítě, kde bylo?
A: U babičky. Nevěděla a neví, co dělám, myslela si, že barmančím, takže mi syna hlídala. Jsem jí za její pomoc neskutečně vděčná. Moc jí miluju a nechci, aby se kdy dozvěděla, čím se živím. Moc by jí to ublížilo. No a se synem jsem byla, kdykoliv to šlo. Ani nevíš, jak bylo skvělé, že jsem mu mohla koupit drahé HubbaBubba a vynahradit mu, co mě jako malé chybělo. Zapřísáhla jsem si, že nedopustím, aby se mu děti ve škole smály za to, co nosí, jako se smály mě.

Q: A co máš za školu?
A: Mám střední odbornou školu. Dodělala jsem jí dálkově, když už jsem byla v Praze. Tím, co jsem na papíře se ale hodlám živit, až budu stará a ošklivá. :-D

Q: Manžel je bývalý klient?
A: To ani náhodou. Co je v domě, není pro mě. Nechtěla jsem, aby věděl, co dělám. Nepřipustila bych, aby mi pak mohl vyčíst, že mě vytáhl z bryndy. Hlavně jsem v žádné nebyla. Nebo si to aspoň nepřipouštěla. A když si to sama nepřipustím, proč by mi to mělo něco připomínat? Poznala jsem ho sice, když už jsem tuhle práci dělala (v době, kdy jsem se v Praze rozkoukávala), ale přes Annonci. Nudila jsem se a tak si dala inzerát. A z toho výběru vzešel on.

Q: Chytla jsi někdy nějakou pohl. chorobu?
A: Ano. Kapavku. Ačkoliv jsem byla opatrná, orálky jsem dělala "bez", a rozhodně ne do konce, jen stálým klientům, stejně jsem jí chytila. To bylo v počátcích, kdy jsem začala chodit s mým nynějším manželem. Jenže jelikož jsem nehledala chlapa do postele, ale pro život, v tu dobu jsme spolu ještě nic neměli. Takže jsme randili a bavili se a já si zatím oblítala veškeré vyšetření a ten den, kdy jsem se dozvěděla, že jsem naprosto v pořádku, řekla jsem i svému tehdy příteli, že jsem připravená udělat další krok. To bylo asi 3 měsíce po prvním randeti. Byl hodně trpělivý. A od té doby mají klienti, včetně těch "stálých" šmitec! Nic, ani pusu! Nestojí mi to za to. Všechno "s" a žádné vyměňování sekretů!

Q: Už můžu jít domu?
A: Co blbneš, ještě máš 10minut! Tobě se se mnou nelíbí?