Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Kdo přispěje?:Dokud dýchám, doufám.

Kdo přispěje?

Nebo mi napíše na: spolecniceslunecnice@email.cz
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
1. dubna 2020 v 21:18
...21:12
manzelky? to nieje noj problem, nieje to moj manzel
1. dubna 2020 v 21:16
...19:40
samozrejme, ze si chcu vrznut zadaco a naj bez gumy.
no u mna nie. absolutne sa nenechavam pouzit ako
kus spinavej handry. a kludne to poviem na rovinu, ze ked chce mrd at si zajde do
bordelu. inak na kolegyne si to nedovolia, pretoze z toho by mohol byt vyhazov. no samozrejme, je to sexualne obtazovanie. ale cudziu babu? tam si neberu servitky a idu po nej. v niektorych krajinach si to nesmu muzi dovolit, u nas? muz opije zenu, ma s nou sex. rano sa zobudi a uvedomi si, ze keby nieje opita, ze to nechce. a presne v niektorych statoch je tato forma ziskania zeny do postele trestna.
1. dubna 2020 v 21:16
Přenašeč
Mě chlap strčil pero bez gumy 2x a vždycky to byl Čech a jsem super ostražitá a opatrná
1. dubna 2020 v 21:12
21:10
Jen prostitutky? Co manželky, které sukaji s těmi idioty bez gumy? Fuj
1. dubna 2020 v 21:10
...
ano tj pravda, muz je prenasac. baby co sa predavaju bez gumy sex su sialene.
1. dubna 2020 v 21:08
...
to je moja skusenost, sice som mala dokonalu postavu a bola som mlada. tak ma podvadzal. prisla som len na jednu neveru, na kolenach prosil o odpustenie (pretvarka-podvadzal nonstop)
ano bola som mlada a totalne naivna a ostala som s nim a verila, ze podviedol raz., absolutne som netusila, ze su v prahe bordely, sexzoznamky zadarmo a ze sa holky kurvia za panaka...
ex vedel dokonale klamat. nielen mna i tie s ktorymi sukal. ja mam s nim dieta (nastastie je cele po mne) samozrejme po porode som bola ta hnusna...a v nevere siel vo velkom. sebavedomie mi daval odmietanim totalne dole a to som neskor prisla na neveru. na zoznamke mal chat asi na 5 stranok so zenami (zabudol zavriet okno), otvorene stranky na privaty-zrovna si vybral slecnu co vypadala ako ja pred otehotneni (uz som bola na svojej vahe) a zabudol zavriet okna na nasom pc. nez som otvorila pc s tym ze pozrem filmy, tak sa vysprchoval (asi hodinu tam bol), vyobliekal perfektne a vyvonal. proste pripraveny na bordel a kurvu. odisiel a ja sla na ten pc. vse som videla a citala. mazec. balil ich na to, ze som hrozna matka a je sam na dieta (nic nerobil, lebo udajne musel robit od rana do vecera i v noci-lzi, ja som robila vse komplet plna pece o dieta i domacnost)
tak som sa nasrala, ze som sla slapat do showparku. po prvom tyzdni ostal tak nasraty, ze mam prachy a slobodu, ze sa sam odstahoval. on dal lekci mne a ja dala lekci jemu.
nesukam zadarmo. a ano skusila som zoznamku, lebo je prirodzene tuzit po laske. a bolo to stejne ako ex, akurat ja som to u dalsich poznala hned, jelikoz som uz vedela ako
muzi klamu a mala zasebou i lekce z bordelu o klamarach.
raz nebudem sama, ale budem len so skutocnym muzom. urcite nebudem zit so zenou. tak
zufalo to necitim. som spokojna, stastna, mam dieta, a i to zviera ma bezvyhradne miluje bez podmienok. presne ako moje dieta. tj laska. nie nejaky hajzel.
1. dubna 2020 v 20:40
Chrápání
Ticho
1. dubna 2020 v 20:39
Pro 20:15
Bez spermobanky bych si dítě neporizovala. Podívej se, kolik klientů se ptá prostitutky na sex bez gumy a doma mají rodiny. Navíc většina chlapů je prenasecem, co se týká pohlavnich chorob a i koronavirus má víc chlapů než žen (chlapi si po toaletě méně myjí ruce). Jsou to chodíci chlupatá monstra prolezla nemocemi. Dobří jsou jen na peníze, jinak bych na tento živočišný druh nesahla ani železnou tyčí na opice
1. dubna 2020 v 20:38
Chrápání
Tak přežila bych lecos. Ale aby mi někdo CHRÁPAL do ucha, vraždila bych. Potřebuji absolutní richo
1. dubna 2020 v 20:26
20:15
Máš spermobanku,tam máš aspoň jistotu, že curak nemá syfla a kapavku V reálném životě bych to neudělala. Pro moje vlastní zdraví

Takze sečteno podtrženo je dnešní chlap, který má moji hodinovou taxu za týden práce, totálně k hovnu. Prachy nemají, jsou chlupatý, smradlavy, chrápou, neumí se chovat, výplachnout si tlamu, ostříhat nehty, vyprat si ponožky... k tomu ty svraštělý koule a chlupaty pero, fuj. Čest výjimkam.
Ale dnešní curaci, kdy za tebe nezaplatí kafe, nezapomenou se zeptat, jakou máš velikost prsou a jestli umíš vařit. Nasrat. Radši budu trávit čas s klienty, kteří můj čas umí ocenit. Český kokoti jsou úplný dno
1. dubna 2020 v 20:19
19:56
Pro mě je zkrátka jakýkoliv neplaceny čas s tím chlupatými obludami ztráta času.
Radši budu do smrti sama než někomu vyvařovat a roztahovat, aby po 20letech sebeobetovani utekl k mladé holce, protoze mu zahucelo v koulich.
Podívej se na rozvedenou půlku republiky, matky samozivitelky a slapky po 40ce,ktete se na stará kolena prodávají, protoze láska jejich zivota se na ně ze dne na den vysrala
Děkuji, nemám zájem o citečky a lásku výměnou za vyvařovani a mrdani. Tu lásku mám totiž už dávno v sobě, takže ji nepotřebuji hledat v druhém a už vůbec ne za protisluzbu v podobě mrdani Chlap z toho profituje prázdným pytlem a plným žaludkem, zatímco já bych svoje nejlepší roky měla zahodit s ksindlem kvůli pár hezkým slovům? Tak laciná nejsem
Chlapa v životě nevylučuji, pokud mi nabídne víc než práce v bordelu. V opačném případě radši budu šlapat do důchodu než šukat s blbem zadarmo než si najde jinou díru na zasun, tak blbá už jsem byla. Důvěriva, zamovana.. Zkušenosti si však vyžádaly jinou životní strategii a mít curaky na háku je mnohem lepší pozice než když curaci mají na háku mě
1. dubna 2020 v 20:15
Budoucnost
Se ženou určitě ne, nejsem lesba ani bi.. A s chlapem taky ne. Chlapi jsou zlo.
Zabezpečená jsem, peněz mám dost, takže když to na mě jednou přijde, pořídim si dítě sama. K čemu jinému se chlap dnes hodí než jen jako dárce spermatu v případě potřeby?
1. dubna 2020 v 20:10
19:56
Ano, radši sama.
Upřímně - k čemu mi bude chlap, který mě za 20let stejně opustí? Naštěstí můj pocit štěstí a spokojenosti nezávisí na druhé osobě a to je nejvíc, co člověk může mít.
Pokud ke štěstí potřebuji cizího člověka, stávám se loutkou, jejíž osud řídí někdo druhý (jsem šťastná, když jsem s ním a jsem v prdeli, když mě opustí - takové výkyvy ve svém životě nemám zapotřebí).
Lásku mi dávají zvířata a nevylučuji ani život se ženou - narozdil od chlapa se umí oholit a ostříhat si nehty a taky je menší pravděpodobnost, že přitáhne domu syfla než od chlapa, který se kurvi, kde může - viz klienti v práci, kde na ně čeká doma manželka s teplou večeři, zatímco borec si jde zapichat. V dnešní době věřit, že tebou chlap zůstane až do důchodu, je čirá naivita
I kdybych žila sporadany život, měla děti a manžela, kde bereš jistotu, že na stará kolena nebudeš sama? jdi do domova důchodců a LDNky, kde 99,99% lidi mělo manželství a děti a všichni umírají sami.
1. dubna 2020 v 19:56
pre 19:40
Kedze mate taky nazor na muzov. Aký plán dobuducna mate .Chcete ostat same ?Alebo žit zo ženou ?
1. dubna 2020 v 19:40
19:10
To byl můj zkopírovany text
Drtivá většina chlapů se snaží, pokud z toho kouká postelove dobrodružství zadarmo a říkají tomu láska Chlap tě miluje, dokud roztahujes haxny.
So vsimni, kolik chlapů opustí ženskou hned, jakmile se mu nedostava sexu, přestala vařit, přibrala 20 kg nebo zestarla To podle mě nemá s laskou nic společného A přitom to tak 99,999% mužů ptaktikuje úplně běžně a neprijde jim divné, že odkopnou zamilovanou ženu, protoze druhá má větší prsa.
Když se mi dneska nějaký curak snaží vlichotit do přízně, řeknu si o prachy a veškeré okouzleni zmizí jak mávnutím kouzelného proutku
Zkušenosti mám i s dementama, kteří mi vyznávali lásku a když zjisti, že mrdat s nima nebudu dřív než za půl roku, vzali nohy na ramena, láska nelaska
Takže dneska mám takové magory už jen pro pobavení, jak si naivně mysli, ze sobestacnou mladou hezkou holku utahnou na vařené nudli v podobě otrepanych keců, na které sbalil pár zoufalek přede mnou, které roztahuji nohy za pár žvastu s nadějí, že z toho bude láska na celý život
Nutno podotknout, že s tímto přístupem se mi výrazně zlepšila kvalita života. A v zivote bych s nějakým ksindlem nestravila ani minutu svého drahocenneho času zadarmo. Hodlám svou krásu a mladí zpeněžit na maximum. Mrdat z lásky je blbost
1. dubna 2020 v 19:16
PayPal
Holky, máte někdo zkušenosti s PayPal? Lze si z něj poslat peníze sobě na účet?
1. dubna 2020 v 19:10
...
ahoj, uplne suhlasim, a kopirujem text, lebo je 7 stranok dozadu. samozrejme je to tak. mame tu karantenu a opet sa diali tie iste veci. muzi ma balia, vypisuju, akonahle pochopia, ze nic nebude, pisu zbohom. je uplne jedno ako vypadaju, ci je to kokot drzy alebo mily. ide im len o jedno. asi sa budete smiat, ale ja mam nazor, ze muz, ktory sa zamiluje sa snazi ako blazon ziskat zenu, ale nie do postele, ale na rande. ze ho neodradi ani mesacne odmietanie a vydrzi o 3-6 mesiacov bez sexu. moja rada: chces lasku? nespi s nim. at sa ukaze. ja osobne mam sexu hodne a zadarmo nikomu matrac nerobim. takze je pre mna jednoduche odolavat kazdemu zaujemcovi. velmi rychle odpadavaju. taki kokoti vobec za to nestoja.
skopirovane: pro mě jsou chlapi jen ztráta času a jinak než za peníze bych se zadnyho dotkla. Už jen při představě těch svraštělých koulí a stojícího chlupateho humusu se mi zvedá kýbl a mám co dělat, abych se nepoblila. A dotýkat se toho zadarmo a ještě k tomu ve svém volném čase? Ani hovno
Kolik chlapů už jsem potkala, slibovali všechno od svatby až po cesty kolem světa, jen aby se mi dostali pod kalhotky. Párkrát jsem si slušně nabila hubu a dneska jsem nekompromisní. A světě div se, cítím se mnohem líp, jsem šťastná a přála bych každé holce, aby byla v prvni řadě spokojená sama se sebou a nehledala sebelasku u kokota, který vás zbožňuje jen, když se mu postavi curak. To vás miluje každej, pokud mu to něco prinese. Chlapi jsou vypocitave svině, hyeny, které se nestiti ničeho (od opuštění těhotné ženské, přes cizopaseni na přítelkyni prostitutce až po znásilnovani dětí).
1. dubna 2020 v 18:55
18:54
Každej má osud jinej. Dluhy už taky nemám, že všeho jsem se vyhrabala. A nemám se za co stydět. Nemám co tajit.
1. dubna 2020 v 18:54
18:46
Je pravda že mě z domu nikdo nevyhodil. Odešla jsem v 18ti sama do bordelu. Nechtěla jsem doma poslouchat a dodržovat přísná pravidla. Po mém odchodu se vztahy urovnaly a je vše ok. Sama jsem si vybudovala vše od nuly, v 18ti jsem odešla s jednou taškou oblečení.
Ale nestihla jsem si udělat dluhy, protože jsem s tim hned začala.... Ale vždy na tajňačku.
1. dubna 2020 v 18:50
18:46
Nikdy jsem po nikom nechtěla, aby moje závazky někdo platil za mě. Reaguji na to, proč bych měla tajit práci, když za mě nikdo nic nezaplatí? Proč bych se měla řídit názory okolí, když mi na chleba neprispeji? Je snad na každém, ať se živí, jak chce, proč bych se měla přizpůsobovat tomu, co řeknou ostatní?!
Slečna pode mnou práci tají, protoze by na ní koukali skrz prsty. Jakým právem? Se svým tělem si můžu nakládat jak chci. A účty za mě nikdo nezaplati, takže co
<< na začátek | < předchozí   | ... 2188 | 2189 | 2190 | 2191 | 2192 | 2193 | 2194 | 2195 | ... |   další > | na konec >>