Svet-Stranek.cz
Dokud dýchám, doufám.
Jak se žije společnici?

Kdo přispěje?:Dokud dýchám, doufám.

Kdo přispěje?

Nebo mi napíše na: spolecniceslunecnice@email.cz
jméno / nick
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161
otevřít smajllíky
odeslat
15. prosince 2022 v 15:54
SEX BEZ Finsko
Nestává se vám teď, ze se na to víc ptají ? Mám chuť je automaticky blokovat ale udelal mi to vyloženě dnes stalak kterého znám.. dotaz na sex bez, prý to tu teď hodně holek nabízí… Tak posrali se v kine ti lidi ?
15. prosince 2022 v 15:50
Muz zena
Tak to je. Muz chce cistou lasku ale kouka po mlade zene a starsi vymeni. A zena na penize. Je to v poradku. Netreba je resit. Ja je neresim. Nevim proc to tady dokola resite.
Znam muze co moc o sex nestoji.
Ja osobne nestojim o vztah: zena sluha posluhuje maka a muz po pracu jen kamaradi. Pokud to tak nekdo ma ok. Nerozumim si s rodinou a vzbec mi nechybi. Ale ony zeny tam porad resi, ze jsem na tom zle chudinka, bez chlapa. Ale ja jsem happy mam hodne penez, miluju sebe, pecuju o sebe a klidne snim hodne dobryho jidla protoze mne nesikanuje manzel kterej sam nevypada nejlip vekem. Nebo je impotentni starnuti, proti pozaduje postavu ditete a pevny kozy. Klientela neresi jestli mam 5kilo navic, kdyz mam 55 mam takovou kdyz mam 65 mam jinou klientelu. A vo tom to je. Rodina resi, ze ja se mam spatne ale pravda je takova ze to ony delaji onuce-ale damy to si zvolily te zeny a proti ja je neresim ani nelituju. Tak proc je resite vy?
Ja vydelala 60tis tenhle rok a jsem spokojena. Napapana, bez vrasek. Dobra nalada. Sex mi nechybi. A kdyz chci uziju si s peknym klientem. Nehadam se doma s manzelem ani na dovoleny.
Zeny jsou zle nespokojene a hludaj manzela. Kdyz sem byla na dovolene s cr ck pokazdy kdyz mi nejaky muz rekl kam muzeme na vylet a manzelka pribehla jak hlidaci pes-myslim, ze nemusim popisovat jak se chova hlidaci pes.
15. prosince 2022 v 15:39
Jmeno vidi
Na vypisu. To je v Cr se chrani zlodeji-podvodne prodeje. V cizine vidis vse. Jelikoz tady ziju a mam ucty tak vim a vidim vse. I ted mi to i ceska banka ukazala-na apce.
15. prosince 2022 v 14:15
Platby
Ještě se dají peníze posílat primo z platební karty na jinou platební kartu pres paysend. Das klientovi jen číslo karty, bez data expirace a Cvv. Chce to i tvé jméno, ale platba ti přijde i když ve svém jmene změnis par písmen. Nevýhoda je, ze si berou 2% z transakce pokud nemáš promo kód a myslim ze to umí fungovat jen s MasterCard a ještě ne u všech bank.
15. prosince 2022 v 13:48
Online platby
Oki dekuji:)... Tak stejne vetsinou lidi s tvym jmenem je vetsinou dost .. a pokud clovek nema profilovku na fb nebo insta a ma je soukromi nebo je nema vubec, tak jakoby prakticky neexistoval. Tak snad je to bezpecne no
15. prosince 2022 v 13:16
Online platby
Venmo ani Apple Pay person to person v EU nefunguje. Legislativa tady je jiná než v USA, v zkratce jde o větší požadavky na zabezpečení a transparentnost. S klienty kterých jméno a vše znám taky, nemám problém použít platbu na účet, hlavně když vím že mají manželku. 😀 Číslo účtu není osobní údaj, samo o sobě ti neřekne nic, info se objeví až když tomu člověku pošleš peníze.
15. prosince 2022 v 12:53
readymade doors
Reliable Doors A Wide Range Of Unique And Customized Plywood And Decorative Doors seller, Such As 3-D Membrane Doors, 2-D Membrane Doors, Lamination Doors and Jali doors etc. Readymade doors In Addition To Readily Available Commodity Products. Our Customer Oriented & Demand Centric Approach Has Helped Us Become One Of The Largest Seller Of Plywood and readymade doors in lucknow. visit here- https://reliabledoors.in
15. prosince 2022 v 11:46
Online platby
Takze klient logicky vidi i me jmeno, ze? A jeste nejake osobni udaje? Treba moji adresu nebo cislo uctu? Dekuji za rady:)
Pouziva nekdo Venmo?
15. prosince 2022 v 11:36
Platby
Paypal a revolut vidis jméno. Revolut ještě pak pri větších obratech ti může blokovat peníze a je to dost zdlouhave to řešit s nimi pres chat. Jinak jako služba je to super, ale pro mně bohužel z tohoto důvodu nepoužitelná. A to jsem to hlavně měla na investování, ne pro platebni styk s klienty
15. prosince 2022 v 10:47
Online platby
Holky nevite zda je nejake bezpecny zpusob online plateb mezi vama a klientem? Kde neuvidi pri plaveni vase osobni udaje? Jak je to s Paypalemnebo Revolut? Jsou jeste jine zpusoby? Dekuju:)
15. prosince 2022 v 01:27
22.40
No taky jsem.psala na irsko a jako 40% je hodně a neumíš anglicky že schánis operatorku?Zkus hledat inzeráty možná nakou najdeš zadej práce erotika Irsko do google hodně štěstí
14. prosince 2022 v 23:41
chlapi
Požadovat od žen atraktivitu a sex je norma. Pokud žena nedopřává muži sex, přestane o sebe pečovat atd - nikdo se nedivi, že ji muž opustí. Zkus ale opustit muže, protože ti nekoupil dům Přitom vypočítavost obou stran je stejná Místo toho kopne chlap do prdele ženu, protože je frigida, která navíc přibrala. To je pro všechny normálka. Ženská má být od toho, aby vypadala dobře a sloužila muži v ložnici (i kuchyni). To, že má na oplátku sloužit muž ženě, abych i ona z toho něco měla, to neexistuje.

Třeba ty pranky na zlatokopky mi přijdou vtipný - osloví atraktivní holku a diví se, že se chce projet v kabrioletu a ne oktávce. A chlapi mají srandu z toho, jak jsou ženský povrchní. Kdyby dělali pranky na muže, že by postavili vedle sebe 60letou ciganku s knírkem a 20letou prsatou modelku, jak by asi (ne)povrchní byli pánové a koho by si asi tak vybrali pro lásku na celý život Tomu už se ale nikdo nesměje, protože chlapska vybíravost a povrchnost je tolerována a podporována
14. prosince 2022 v 22:50
Chlapi
Zůstat sama je výhra
14. prosince 2022 v 22:40
Irsko
Nechci jezdit pres agenturu,ktera chce 40%. A jeste si musim vydelat na vsechno sama. Hotely, reklama, prejezdy, taxik, busy,vlaky.nic vam neproplati. Jeste vas poslu na hotel,kde vas vyhodi.nebo na apartman kde je to hruza.holky neznate operatorku ktera dela irsko.
14. prosince 2022 v 22:34
Irsko
Shanim hodnu operatorku
14. prosince 2022 v 22:23
21:45
Přitom celá příroda funguje na tom, že samci mezi sebou bojují, předvádějí se, aby měli právo se pářit a ti slabí mají smůlu. Samice nemusí nic, jsou to nositelky genů, mají věkem velmi omezený čas plodnosti a musí si tak vybrat toho nejlepšího ze všech.
Jen v lidské společnosti je to naopak - ženská se musí přetrhnout, aby chlap nešel za milenkou Místo toho, aby chlap dělal první poslední, abych já nesla za bohatším, tak já budu dělat cvičenou opici, aby se mnou milostivě zůstal To je na palici. A ještě budu za svini, protože chci, aby mě zajistil. V tomhle to mají (dnešní) pánové prohozené. Oni si vybírají, která jim bude prát fusakle a ženská má být ráda, že má doma chlapa, protože zůstat sama je noční můra a ostuda.
14. prosince 2022 v 22:15
21:45
Ještě jsem za svůj dosavadní život nenašla jediného (!) heterosexuálního muže, který by se zamiloval do ženy bez vidiny zasunu a chtěl by žít z lásky k ní v celibátu. Samo o sobě je to k smíchu. A teď si představ, že veškerá patriarchalni společnost naopak toleruje, že ženské tělo je jaksi nástroj pro mužovo uspokojení - čili já jsem ta divná a zapškla, protože nechci s nikým souložit a pokud muž miluje mé srdéčko, nepotřebuje k tomu moje genitálie.
Běda (!!!) jakmile se ovšem nástrojem pro ženino potěšení stane muž - čili nejdřív aby mě finančně zajistil a já mu pak můžu dopřát, po čem jeho mužství touží - jsem okamžitě lynčována za zlatokopectví, vypočítavost, bezcitnost. Proč? Protože si nárokuju lásku s podmínkami tak jako to dělá celá staletí každý muž? Žádný chlap nechce frigidní holku, žádný chlap nechce šeredu apod. Ale abych byla stejnou měrou povrchní já - tedy chci bohatého chlapa tak jako on chce moje tělo, jsem svině jen já.
Nemám ráda sex - jsem vadná a nikdo se mnou nezůstane. Protože veškeré mužovy city závisí na tom, jestli mu roztáhnu? To je to samé jako kdybych řekla muži, jestli mě miluješ, kup mi dům, pokud nekoupíš - nemiluješ. Že mám jiné lidské kvality nikoho primárně nezajímají A společnost ještě podporuje, že žena je ta, která má muži ukázat, aby s ní zůstal, aby si nenašel milenku, protože být sama je znamení selhání a neštěstí (všechny ženské magazíny nejsou o ničem jiném), ale kde je psáno, co musí splňovat chlap, aby on si vůbec zasloužil mou společnost a můj čas? Naprostá degradace žen.
14. prosince 2022 v 21:56
21:45
Nemáš zač A jo, jsem to já. Vztahů jsem měla za svůj život mraky, respektive schůzek a slibů od mužů ještě více. Od lásky, přes svatbu až kdo ví co. Všichni do jednoho kecaji, aby se ti dostali pod kalhotky.

Však co je ve své podstatě dnešní partner? Klient bez placení. Nic víc. Bez vagíny a sexu tě každej pošle k šípku, čili stejně děláš ve finále jen matraci, akorát že mezi tím pozve do kina a zahrne lichotkama, protože něčím to vykompenzovat musí, když ne hotovostí jako zákazník. A tak ti lže a přísahá lásku, ačkoliv každý vztah má dneska dobu expirace - čili přiberes, zestarnes, nepodržíš - bez milosti tě na stará kolena pošle zpátky do oběhu. Tvoje jistoty a hlavně tvůj čas a mladí přišly naprosto vniveč - výměnou za hezké chvilky, které nevydrží věčně. To zázemí a finanční jistota ti dají víc než všichni chlapi dohromady. Každá samozivitelka, která tře bídou s nouzí, se mnou bude souhlasit. Vztah ti nedá žádnou jistotu a nic nazpátek. Jediný vztah, který se vyplatí, je vydržování, bohatý manžel, který na tebe přepíše barák. Kecy jsou o hovnu. Z lásky se nenajis. A dneska nemůžeš nikomu věřit ani nos mezi očima. Proto věřím jedině tomu, co držím v ruce čili cash. Ne, co mi kdo naslibuje. Slibem může plýtvat každý dle libosti. Ale čas a mladí máš jen jedno.
14. prosince 2022 v 21:45
dekuji
Jsem rada, ze tu zase pises, mozna si psala celou dobu, ale dekuji za zopakovani, vim, ze jsi tady psala podobne nazory i detailneji, mam je dokonce ulozene, protoze mas pravdu a obdivuju te za tenhle rozumny pristup, ktery mi opravdu pomohl.Jinak cas holky obdivuju, ze porad dokazete premyslet nad vztahem s nekym.Ja bych asi byla podezirava a nez se takhle k parnerovi chovat, radsi budu sama.Neverim nikomu a hnusi se mi, ze opravdu dokazou myslet jen na jedno.Asi to neni nejlepsi pristup, ale budu se snazit na tom pracovat.
<< na začátek | < předchozí   | ... 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | ... |   další > | na konec >>